dry center reklam alanı

Kuru Temizlemeler Açık mı?

Koronovirüs ile mücadeleye yardımcı olmak için Dry Center kuru temizlemeler açıktır. Açık olan mağazalarımızdaki hijyen uygulamalarımıza Hijyenle Yine Birlikteyiz! sayfasından ulaşabilirsiniz.

Kuru temizlemenin virüs, bakteri ve mikroplara karşı hijyen sağlayan detayları içinse Hijyenik Kuru Temizleme Nasıl Yapılır? linkinde faydalı bilgiler bulunmaktadır.

Covid-19’a yönelik genişlettiğimiz hizmetler arasında en çok taleplerden biri de, dezenfeksiyon hizmeti olmuştur. Ev, ofis ve iş yerlerinde hijyen sağlayan uygulama bilgileri Dezenfeksiyon sayfasında yer almaktadır.

Kuru Temizleme Çalışma Saatleri

Dry Center’ın ağırlıkla yer aldığı ve Kovid-19 pandemisi sırasında kapatılan Alışveriş Merkezleri kapılarını açmış bulunmaktadır. Dry Center’ın kuru temizleme çalışma saatleri, açılan AVM’lerin çalışma saatlerine göre değişiklik göstermektedir.

AVM’lerin normal zamanlarda çalışma saatleri: 10:00-22:00 arasındadır. Bu dönemdeki açılış-kapanış saatleri ise 10:00-20:00, 10:00-22:00, 12:00-20:00, 12:00-22:00 gibi değişebilmektedir. Bu yüzden, gitmek istediğiniz AVM’nin açık olduğu saatleri, AVM’den veya Dry Center Mağazalarından öğrenebilirsiniz.

Kuru Temizlemeciler Hafta Sonu Açık mı?

Dry Center, hafta sonu açık olup faaliyetlerini haftanın her günü sürdürmektedir. Çalışma saatleri, hafta içine göre değişik olan sınırlı mağazalarımız hakkında bilgi için istediğiniz zaman bu sayfalardaki bilgileri takip edebilir veya Dry Center Mağazalarına ulaşabilirsiniz.

Kuru Temizleme Pazar Açık mı?

Sektöründeki lider kuru temizlemeci olan Dry Center, hafta sonları sadece Cumartesi günü değil, Pazar günü de açıktır. İstisna uygulamalar için bu sayfalardaki bilgileri takip edebilir veya Dry Center Mağazalarından bilgi alabilirsiniz.

Kuru Temizlemeciler Açık mı Corona Salgınında?

Dünyadaki birçok kuru temizlemeci, salgın sırasında mağazalarını tamamen kapatmış veya açık olanlar hizmetlerine kısıtlama getirmiştir.

Uluslararası Kuru Temizlemeciler Derneği (DLI), corona ile mücadelede kuru temizlemelerin açılmasının önemine işaret etmektedir. İlgili kaynaklara DLI Coronavirus Resources sayfasından erişilebilmektedir.

Bize Ulaşın

  • Telefon: 444 4 379 (DRY)

  • Faks: 0216 428 48 70

  • Form: İletişim Formu için tıklayın.

Bizi Takip Edin!