dry center reklam alanı

Kuru Temizleme Fiyat Listesi - 2023 Fiyatları

Dry Center’da öncelikli amacımız; size en kaliteli hizmeti, kaliteden ödün vermeden en uygun fiyatla sunmaktır. Listedeki temizleme fiyatlarına, kuru temizleme ve ütüleme dahildir. Sadece ütü hizmeti de sunulmaktadır.

kuru temizleme fiyat listesi

Kuru Temizleme Fiyat Listesi Farklı Uygulanabilir mi?

Evet, kuru temizleme fiyatına bazen ek ücretler dahil olur ve listedeki fiyatlar bazı durumlarda uygulanamayabilir. Bazı müşterilerimiz, fiyatların neden değiştiğini anlamadıklarını ifade edebiliyorlar, biz de bu konuda bazı yararlı bilgileri paylaşmak istedik.

Aksesuarlar: Pul, payet, boncuk, sim, zincir, fermuar, çıt çıt düğme gibi süslemeli, aksesuarlı veya deri parçalı giysiler temizlenirken, her aşamada en hassas süreçlerden geçirilirler. Özel kaplamalar ile korunmaya da alınabilen bu parçalar, işçiliğin ve temizleme fiyatlarının artmasına neden olur.

İşlemeli Tekstiller: Pilili etek, pili katlamalı brode abiye elbise gibi detaylı ürünler veya fırfır, nakış, dantel gibi özellikleri bulunan giysilerin katlamalı şekillerinin, kıvrımlarının korunması, hem temizleme hem ütülemede fazladan emek ve zaman gerektirir. Bu da, hizmet maliyetini arttırarak kuru temizleme fiyat listesinde yer alan fiyatlara etki eder.

Kumaş Çeşitleri: Özel dikim, çok ağır, antika, ipek, kaşmir veya bunlar gibi işlem yapılırken fazladan özen isteyen kumaşlardan yapılan ürünlerin temizleme fiyatları, standart liste fiyatlarından daha fazladır.

Dolgular: Mont, palto benzeri kışlık giysiler, yorgan, yastık benzeri ev tekstillerinde kullanılan kaz tüyü, kuş tüyü gibi dolgulu ürünlerin, özel işlemlerle temizlenmesi, yıkanması, kurutulması ve şişirilmesi gerekmektedir. Yapılan işlemlerin sayısı ve süresinin fiyatlara yansıması olur.

Elde Yıkama: Makinede işlem görmesi riskli bulunan, el yapımı, yüzey baskısı olan veya talimatında yalnızca elde yıkamaya izin verilen ürünlerin temizleme fiyatları, kuru temizleme fiyat listesi ile karşılaştırıldığında daha yüksektir.

Ekspres Temizleme: Dry Center’ın ürün teslimi birçok durumda (İş hacminin düşük olduğu zamanlar hariç) 2-3 saat içinde başarıyla tamamlanmaktadır. Daha kısa sürede, daha hızlı hizmet almak isteyen müşterilerimizin giysileri ekstra bir maliyetle temizleneceğinden kuru temizleme liste fiyatları bundan etkilenir.

Yoğun İşlemler: Çok kirli, çok lekeli olduğu için tekrarlı işlemlerden geçirilmesi gereken kıyafetlerin temizleme fiyatı daha fazladır. Çünkü, bu ekstra adımlar, bir giysiye harcanması normalden daha fazla zaman ve dikkat gerektirir.

Ütü Kolası Kullanma: Ütü kolası; çabuk kırışan giysilerin şekillerini daha uzun süre koruması ve kırışıklara daha etkili müdahale edilmesi amacıyla kullanılabilir. Evde yapılan kolalama, kurutma ve ütüleme arasında bir işlemken, kuru temizlemelerde kullanılan kola, ütüleme sırasında sprey şişelerle tatbik edilir ve ürünler kolalı bir hale getirilir. Kolayla verilen hizmetler, fiyat listelerindeki fiyatlar için değişim demektir.

Kuru Temizleme Fiyat Listesi 2023

İdeal bir dünyada hiçbir ürünün, hizmetin fiyatının artmamasını hayal ederiz, gerçekte ise artan maliyetler, değişen ekonomik koşullar buna izin vermez ve sonucunda her yıl yeni isimlerle listeler yayınlamak zorunda kalırız: Kuru temizleme fiyat listesi 2022, Kuru temizleme fiyat listesi 2023 gibi.

Kuru Temizleme Fiyatları 2023

Kuru temizleme fiyatları 2023 rakamları, artan işletme maliyetlerine rağmen kuru temizleme fiyatları 2022 rakamlarına göre yüksek bir artış göstermemiştir. İşletme maliyetindeki en önemli giderler olarak: Mağaza kiraları, çalışan maaşları, elektrik fatura bedelleri, su tüketim ücretleri, ithal çözücüler ve leke çıkarcılarda döviz kuruna bağlı meydana gelen artışlar sıralanabilir.

Kuru Temizleme Ne Kadar?

Hizmet almak isteyenlerin kuru temizleme ne kadar sorularına karşılık olarak listede bütün fiyatlara yer vermek hedeflenir, bununla birlikte her detaya yer vermek, her zaman mümkün olmayabilir.

Ucuz Kuru Temizleme

Ucuz kuru temizleme, piyasadaki firmaların verdiği standartları düşürülmüş bir kuru temizleme hizmeti ise bunun size göründüğünden daha pahalıya geleceğinden emin olabilirsiniz. Bu durumda, ucuz kuru temizleme fiyat listesi, sizin için yanıltıcı olabilir. Çünkü; ucuzluk, çok sevdiğiniz bir ürüne erken veda ettiğiniz zaman cebinizde daha fazla para çıkmasına neden olarak çok maliyetli bir hal alabilir.

Kuru Temizleme Kampanya

Dry Center’da fiyat listesinden istediğiniz ürünler için hizmet alabilir veya Dry Center’ın sunduğu kampanya, fırsat ve promosyonlardan daha uygun alışverişler yapabilirsiniz. Bu kampanyalar, sürekli güncellenerek kuru temizleme kampanya sayfasında yayınlanmaktadır. Dry Center Kart’lı müşterilerimize, Dry Center doğum günü indirimi de sunulmaktadır.

Dry Center Fiyat Listeleri

Dry Center’ın gömlek, pantolon, ceket, takım elbise gibi giysilerin yer aldığı fiyat listesine kuru temizleme fiyatları, yorgan, battaniye, perde gibi ev tekstillerinin bulunduğu fiyat listesine ev tekstili temizleme fiyatları linklerinden ulaşabilirsiniz. Dry Center fiyat listesi; faaliyet gösterilen Adana, Ankara, Antalya, Aydın, Bursa, Denizli, Diyarbakır, Eskişehir, İstanbul, İzmir, Kayseri, Konya, Rize, Samsun, Şanlıurfa illerinde değişiklik gösterebilir.

Bize Ulaşın

  • Telefon: 444 4 379 (DRY)

  • Faks: 0216 428 48 70

  • Form: İletişim Formu için tıklayın.

Bizi Takip Edin!