En Yakın Kuru Temizleme

Dry Center Mağazalar

Türkiye'nin bir numaralı kuru temizleme markası Dry Center ilk mağazasını 1997 yılında İstanbul, Üsküdar, Altunizade'de Capitol Alışveriş Merkezi'nde açtı.

Hızla ve başarıyla büyüyen Dry Center'ın İstanbul dışındaki ilk mağazası 1999 yılında Bursa'da Zafer Plaza Alışveriş Merkezi'nde açıldı.

Franchise sistemiyle Türkiye genelinde bayilik veren Dry Center'ın ilk Franchiseeleri 2001 yılında Adana'da M1 Adana Alışveriş Merkezi'nde ve Gazipaşa Bulvarı'nda hizmet vermeye başladı. 53 şubesiyle, 14 ilde (Adana, Ankara, Antalya, Aydın, Bursa, Denizli, Diyarbakır, Eskişehir, İstanbul, İzmir, Kayseri, Konya, Rize, Samsun) profesyonel kuru temizleme, ütüleme hizmeti veren Dry Center, Türkiye'nin lider kuru temizleme markasıdır.

En Yakın Kuru Temizleme

Dry Center, Türkiye’nin en çok tercih edilen markasıdır ve birçok büyükşehirde, seçkin AVM’lerde hizmet vermektedir. En yakın kuru temizleme, en yakın Dry Center Mağazaları için haritalar size yardımcı olacaktır.

Dry Center, siz mağazalara gelemediğiniz zamanlar kapınıza kadar gelerek ücretsiz adrese servis hizmeti vermektedir. Adrese servis hizmeti verilen bölgelerle ilgili bilgi almak için bize istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Ayrıca Dry Center, kuru temizleme mağazası olmayan yerlere özel kargo hizmeti verdiği için ürünlerinizi Türkiye’nin her yerinden Dry Center’a ulaştırmanız da mümkündür.

En Yakın Kuru Temizleme Nerede?

En yakındaki kuru temizleme, cihazınızdaki konum paylaşımı açık ve bu sayfadaki onay aktifse, otomatik olarak ekranınıza gelecektir. Konum algılanamadığı zaman adres bilgisi paylaşarak da harita üzerindeki en yakın Dry Center kuru temizlemeyi, yakınlık derecesine göre görebilir, yakın kuru temizlemeler arasında haritada gezinebilirsiniz.

En Yakın Kuru Temizlemeci Kaç Kilometre?

Haritada gösterilen ilk kuru temizleme en yakın olanıdır ve bulunduğunuz konum ile kuru temizlemenin arası kilometre ve metre (km, mt) olarak gösterilmektedir. Haritadaki diğer kuru temizlemeciler yakın olandan uzakta olana kadar sıralanır. Ekranda gözüken kuru temizlemeler, uzaklık olarak yine km ve mt mesafeleriyle yer alırlar.

Bana En Yakın Kuru Temizleme Ne Kadar Sürer?

Konumuma, bana en yakın kuru temizleme diye aratıldığında gelen kuru temizlemeci ile aradaki mesafenin ne kadar sürdüğü, üzerinde durulan diğer bir konudur. Mesafe yakınsa ve gideceğiniz yere kadarki trafik yoğunluğu hakkında bilgi sahibiyseniz, süreler tahmininizi aşmayacaktır.

Kuru temizlemeye gitmek ne kadar sürer konusunda tam bir bilgi almak istiyorsanız, navigasyon kullanmanız gerekir. Farklı firmaların haritalar uygulamasındaki navigasyonunu kullanarak yol tarifi alabilir ve sizi en yakın kuru temizlemeye, en kısa sürede götürecek rota hakkında trafik bilgisi alabilirsiniz. Araç kullanıyorsanız, sesli navigasyon tercih ederek sürüş emniyetinizi riske atmamış olursunuz.

En Yakın Kuru Temizleme, En İyi Kuru Temizleme midir?

En iyi kuru temizleme seçimi, kuru temizlemenin sadece ne kadar yakınlıkta, uzaklıkta olduğuyla ilgili değildir ve üstünde düşünülmesi gereken bir konudur. Arama motorlarında “en yakın kuru temizleme” veya “kuru temizleme en yakın” diye aratarak rastgele bir seçim yapanlar, aradıkları hizmetin oldukça uzağında kalabilirler.

Sonuçta, en iyi kuru temizlemeyi bulmak için en yakındakine gitmekten çok daha fazlası vardır: Kuru temizleme firmasının deneyimi, hizmet anlayışı, müşteri hizmetleri, fiyat politikası, adrese servis hizmeti... Dry Center’ın kaliteyi önceleyen kuru temizleme hizmetleri sizin için var!

Kuru Temizleme En Yakın veya En Uzak Olduğunda Hizmet Etkilenir mi?

Dry Center'dan alınan hizmetlerde kuru temizleme en yakın veya en uzak olsa da hizmet kalitesi, mesafelerden olumsuz olarak etkilenmez. Sadece adrese servis hizmetinde, planlanan güzergahlara göre adreslere gidildiği için uzak bölgelere gidilen saat aralıkları daha sınırlı kalabilir.