dry center reklam alanı

Halı Yıkama Programı

Halı yıkama fabrikasındakı diğer halı yıkama makinalarından farklı olarak, bir bilgisayar programı halıları yıkamaz, temizlemez veya başka bir işlemden geçirmez. Öyleyse neden birçok kişi işletmesinde halı yıkama programı kullanmak istiyor? Bunun en büyük sebebi, halı yıkama programının yaptığınız işi daha düzenli ve efektif yapmanıza olanak sağlayan mükemmel bir yardımcı olmasıdır.

CarpetClean Soft Halı Yıkama Programı

CarpetClean Soft Halı Yıkama Programı, çıktığı günden itibaren bilgisayar kullanımını beklentilerin de üzerine taşımıştır. Bu programı halı yıkama firmanıza almanız; müşterinize verdiğiniz halı yıkama hizmetini, personel giderlerini, çalışanların iş takibini ve pazarlama yöntemlerini geliştirerek işinizi daha verimli yapmanızı sağlayacaktır.

CarpetClean Soft Halı Yıkama Programı; otomatik halı yıkama makinaları kullanılarak halı yıkama hizmeti veren büyük fabrikalardan, küçük halı yıkama işletmelerine, ıslak halı yıkama yapan firmalardan kuru halı temizleme yapan kadar firmalara kadar çok çeşitli halı yıkama tesisinde başarıyla çalışmaktadır.

Bütün özelliklerinin yanında bu halı yıkama programını kullanabilmek için bilgisayar tecrübeniz olması bile gerekmemektedir. Görsel ekranları sayesinde, halı yıkama programı size kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

CarpetClean Soft Halı Yıkama Programının Öne Çıkan Bazı Özellikleri

CarpetClean Soft'u diğer halı yıkama programlarından ayıran pek çok özellik bulunur.

Kolay Kullanım
Halı yıkama programı ekranlarınının kullanılması çok kolaydır; çünkü bilgisayar işlemlerini, kolayca anlaşılır resimlerle göstermektedir.
Ayrıca program, daha az tuşa basılmasını ve daha az mouse hareketini gerektirdiği için halı yıkama siparişlerini hızla sisteme girebilirsiniz.

Uygun Fiyatlandırma
Başka hiçbir halı yıkama programı, size bu kadar fazla özelliği böylesine düşük bir fiyatla sağlayamayacaktır. Halı yıkama programı fiyat listesini size gönderdiğimizde şöyle bir bakmanız şaşırmanıza yetecektir.

Açık Standartlar
Halı yıkama programı kurulacak olan bilgisayarı, yazıcıları ve çevre aygıtlarını yakınınızdaki bir bilgisayar mağazasından kolayca alabilirsiniz. İhtiyaç duyulabilecek kağıt gibi sarf malzemeleri ve diğer destek üniteleri de bizden veya yerel donanım mağazalarından temin edilebilmektedir.

Teslim Rotalarının Belirlenmesi
Halıları teslimatla ilgili sorunlar yaşıyorsanız, halı yıkama programı günlük teslimatlarınızı düzenleyerek sürücü için raporlar yazdırabilir.
Halı teslimatında, her halı yıkama müşterisine halı yıkama programı tarafından bir rota numarası ve bir rota durağı atanır. Teslim zamanı geldiğinde, her rota için bir teslimat raporu yazdırabilirsiniz.
Halı yıkama programı ile yazdırdığınız teslimat raporu, halı yıkama servisi yapan sürücünüzün o rota üzerindeki her müşteriyle ilgili gerek duyduğu bütün bilgileri içerir.

Kurulum Kolaylığı
Eğer kendi donanımınızı satın alırsanız, CarpetClean Soft halı yıkama programı bir saatten kısa bir süre içinde yüklenebilmektedir.
Basit yükleme programını işletmeniz kurulum için yeterlidir. Halı yıkama programı kurulumundan sonra kurulum sihirbazı, gereksinimlerinize göre ayarlamalar için size mağazanız hakkında çeşitli sorular sorar.
Ayrıca Dry Center Halı Yıkama tarafından da tercih edilen halı yıkama programı, Windows tabanlı olduğundan dolayı standart bilgisayar donanımlarının çoğunu saptar.

Satışlarınızı Artırmaya Yönelik Pazarlama
CarpetClean Soft; müşteri etiketlerinin, kuponların yazdırılması gibi halı yıkama fabrikasına ilişkin pazarlama materyalleri oluşturmanızı sağlar. Halı yıkama programı sayesinde müşterilerinizi satışa ve doğum gününe göre gruplandırarak ve bir süredir hizmet almayan müşterilerinizin listesini çıkararak müşterilerinizi yakından takip edebilirsiniz.

Güvenlik
Halı yıkama programı, sahip olduğu sistem özellikleri ile benzersiz bir güvenlik alt yapısına sahiptir. Yazılım kurulduktan sonra müşterilerimizin çoğunun data güvenliği için boşa kaybedilen zamanı SIFIRA inmiştir.

Bize Ulaşın

  • Telefon: 444 4 379 (DRY)

  • Faks: 0216 428 48 70

  • Form: İletişim Formu için tıklayın.

Bizi Takip Edin!