dry center reklam alanı

Oje Lekesi Nasıl Çıkar ?

Oje

Oje, türlü renklerde bulunan bir tırnak cilasıdır ve dünya yüzündeki bir çok kadının kullanmaktan hoşlandığı bir şeydir. Oje; tırnakları güzel göstermesinin yanısıra, güçlendirici etkiye de sahiptir.

Oje Lekesi

Sık sık veya arada sırada oje kullanıyorsanız, oje lekesi oluşmasını engellemek için ürün ambalajındaki talimatları okumak, oje yapılan alanı örtü ile korumak ve eski bir giysi veya önlük kullanmak gibi bazı önlemleri almanız gerekir.

Bütün bu önlemleri alsanız bile ojenin; giysilere, halıya veya diğer zeminlere bulaşma riski her zaman olacaktır. Oje ve kozmetik ürün kaynaklı lekeler meydana gelmeden önce bunlarla baş etmenin yollarını öğrenmek, leke olduğunda hemen harekete geçebilmeniz açısından önemlidir. Oje lekesi için mümkün olduğunca çabuk müdahale etmek, lekeyi tamamen çıkarmadaki başarınıza olumlu katkı yapacaktır.

Oje Lekesi Nasıl Çıkar?

Birden çok kumaş veya elyaf çeşidi kullanılan giysiler ve halılar oje lekesi olduğunda, bir temizleme profesyonelinden destek almanız faydalı olacaktır.

Bunun dışında oje lekesi için evde uygulayabileceğiniz, etkinliği kanıtlanmış bazı yöntemler de vardır:

Dry Center Uyarı

Bu sayfalarda oje lekesi çıkarılır iken kullanılabilecek pratik ve etkili bazı püf noktalarına yer verilmektedir.

Dry Center, oje içeriğinde yer alan renklendirici veya koku veren maddelerin çeşitliliğinden dolayı oje lekesi nasıl çıkar konusunda tavsiye niteliği taşıyan bu püf noktalarıyla istenilen sonuçların elde edileceğini garanti etmez ve oje lekesi için yapılan uygulamaların etkilerinden ve sonuçlarından sorumluluk taşımaz.

Bize Ulaşın

  • Telefon: 444 4 379 (DRY)

  • Faks: 0216 428 48 70

  • Form: İletişim Formu için tıklayın.

Bizi Takip Edin!