dry center reklam alanı

Kuru Temizleme Programı

Mağazanızdaki diğer makinelerden farklı olarak, bir bilgisayar giysileri temizlemez, kurulamaz veya herhangi bir işlemden geçirmez.
Peki neden herkes son zamanlarda bilgisayar kullanır oldu ?
Bunun nedeni, bilgisayarınızın işinizi daha verimli yapmanızı sağlayan olağanüstü bir ticari araç olmasıdır.

DryClean Soft Kuru Temizleme Programı

DryClean Soft Kuru Temizleme Programı, bilgisayar kullanımını bir adım daha ileriye götürmüştür. Bu sistemin mağazanızda olması; müşteri hizmetini, işgücü maliyetlerini, çalışanlarının sorumluluğunu, pazarlama tekniklerini ve daha birçok şeyi geliştirecektir.

DryClean Soft Kuru Temizleme Programı, tam fiyatlı ve indirimli temizleyicilerden, küçük toplama istasyonlarına, büyük mega mağazalardan, tek veya çok yerli franchise mağazalara kadar çok çeşitli ölçekteki kuru temizleme mağazalarına kurulmuştur.

Ayrıca DryClean Soft’u kullanmanız için bilgisayar uzmanı olmanız gerekmiyor. Bu kuru temizleme programı, öğrenimi kolaylaştıran görsel bir yazılımdır (resimlerden yararlanır).

En İyi 10 Özellik

Bazı müşterilerimize DryClean Soft’un en fazla hangi özelliğini beğendiklerini sorduk.

 • 1. Hızlı ve Doğru Hizmet Veriyor: Müşterileriniz DryClean Soft’un hızlı teslim alma, teslim etme uygulaması ve tartışmasız doğru fiyatlandırmasından memnun kalacaklardır.
 • 2. Satışları Arttırıyor: Her ticaretin özünü müşteriler oluşturur. DryClean Soft Kuru Temizleme Programı, müşteri hizmetini geliştirerek satışları arttırır. Dahili doğrudan pazarlama özelliği, bulunduğunuz çevreye pazarlama materyali ve kuponları göndererek müşteri sayınızı artırmanıza yardımcı olan birçok özellikten bir tanesidir.
 • 3. Profesyonel İmaja Katkı Yapıyor: Müşterileriniz, elle kesilen biletlerle karşılaştırıldığında bilgisayar çıktısı sayesinde kuru temizleme hizmeti alırken kendilerini daha güvenli hissedeceklerdir.
 • 4. İşgücü Maliyetlerini Azaltıyor: DryClean Soft hızlı teslim alma ve teslim etme, rafa kaldırma ve ayırma işlemlerini %50 ve üstünde geliştirir. Ayrıca kuru temizleme yapılan eksik giysileri saptarken zamandan tasarruf etmenizi de sağlar. Bu tasarruflar, yaklaşık altı ay içinde bütün sistemin maliyetini karşılayacaktır.
 • 5. Müşteriye Odaklanmamı Sağlıyor: Ortalama bir müşteri ziyareti sadece iki dakika sürdüğünden, bu kısa ziyaretin her saniyesi önemlidir. DryClean Soft Programı sayesinde aradığınız bütün bilgiler parmağınızın ucundadır. Bu avantaj, kuru temizleme için gelen diğer türlü giysileri saptamakla ve toplam miktarı hesaplamakla harcayacağınız zamandan tasarruf etmenizi de sağlar.
 • 6. Mağazamı Kontrol Edebilmemi Sağlıyor: DryClean Soft, işinizi istediğiniz şekilde yürütmenize olanak veren çok yönlü ve kullanıcı dostu bir ticari araçtır. Mağazanın sahibi olarak mağaza politikanızı belirliyorsunuz, DryClean Soft Programı da kuru temizleme mağazasında bulunun bulunmayın bu politikanın yürütülmesini sağlar.
 • 7. Personel Hırsızlığını Ortadan Kaldırıyor: DryClean Soft, kasanızı sizin yardımcınız gibi kollar. Siz olmadığınızda bile, kuru temizleme, yıkama ve ütü işlemleri doğru şekilde kaydedilir ve çalışanların tamamen sorumlu tutulabilmesini sağlar.
 • 8. İşgücü Maliyetlerini Azaltıyor: Kayıp giysiler, kötü kontroller, kasa eksikleri, çalışanların dakikliği ve müşterilerin şikayetleri gibi sorunlar DryClean Soft yazılımı kullanılarak kolayca çözüme kavuşturulabilir.
 • 9. Geçmişten Ders Almamı Sağlıyor: DryClean Soft yazılımı işinizi etkin şekilde incelemenize olanak verir. Örneğin, fiyat listenizdeki değişikliklerin satışları nasıl etkilediğini saptayabilirsiniz.
 • 10. Yönetim Açısından Başağrısı Yaratan Sıkıntıları Ortadan Kaldırıyor: Defter tutma ve raporlar konusunda ne kadar zaman harcıyorsunuz? DryClean Soft Kuru Temizleme Programı, bu fazladan görevleri ortadan kaldırıyor.

Bize Ulaşın

 • Telefon: 444 4 379 (DRY)

 • Faks: 0216 428 48 70

 • Form: İletişim Formu için tıklayın.

Bizi Takip Edin!