Ücretsiz Danışmanlık İçin Hemen İletişime Geçin!

444 4 379

HİJYEN : TAVİZSİZ OLARAK!

Bazı konularda uzlaşmak iyi bir şeydir, ancak hijyen konusunda değil!
Dry Center, yaşam alanlarında hijyen sağlamayı tavizsiz olarak ele alır.
Hijyen, Nano Gümüş İyonları ile

%99,99 Hijyen, Nano Gümüş İyonları ile

%100 ekolojik, sertifikalı, en etkili dezenfektanlar ve uzman ekiplerle tam koruma.

Laboratuvar Sınıfı Ölçüm, 3M Cihazlar ile

Laboratuvar Sınıfı Ölçüm, 3M Cihazlar ile

Öncesi ve sonrası yüzey durumunun raporlandığı kanıtlanabilir hijyen.

Hijyen Sertifikası, Dry Center Güvencesi ile

Hijyen Sertifikası, Dry Center Güvencesi ile

Kaliteli bir hizmet politikasının doğal sonucu; işletmelere özel hijyen sertifikası.

DEZENFEKSİYON

Sağlıklı Yaşamlar İçin Yeni Koşul

Geleneksel temizleme sıvıları ve silme ile yüzeylerin ancak %35’ine ulaşmış ve virüsleri dezenfekte etmek yerine muhtemelen başka bir yere taşımış olursunuz. Bu yüzden; evler ve iş yerleri için dezenfeksiyon hizmeti alınması gereken birçok durum vardır ve devam eden bir salgın, kesinlikle bunlardan biridir.


DRY CENTER PRO-HİJYEN

Yeni Koronovirüse Karşı Güvenli Tarafta Olun!

Piyasada birçok firmanın veremediği ve dezenfeksiyon hizmeti alanların en çok duymak istedikleri şey "Güven"dir. Dry Center'ın temizleme sektöründeki 24 yılı aşkın tecrübesi, profesyonel ve yasalara uyumlu Pro-Hijjen dezenfeksiyon hizmeti ile evdeki yakınlarınızı, iş yerindeki çalışanlarınızı ve müşterilerinizi korumak için elinizden geleni yaptığını bilmenin huzurunu yaşarsınız.


360° TOTAL DEZENFEKSİYON

Sıradan Firma Hizmetlerinden Çok Daha Fazlası!

Standart dezenfeksiyon işlemleri, sadece sert ve gözeneksiz yüzeylerde kullanılmaya uygundur. Giysi, halı, koltuk, perde, yatak (yorgan, yastık), ayakkabı, çanta gibi deri, kumaş veya elyaf malzemeli ürünlerin gözenekli yapısı, dezenfektanların yüzeysel uygulanması ile istenilen sonuçların alınmasına engeldir.

Dry Center, sıradan firmalara göre yaşam alanlarınızı profesyonel olarak dezenfekte etmekle kalmaz, 360° Total Dezenfeksiyon konsepti ile ihtiyacınız olan hijyeni her yönüyle ele alır. Size özel tasarlanmış, kişiselleştirilmiş dezenfekte programları ile hijyen sağladığımız hizmet alanları: Kuru Temizleme, Halı Yıkama, Koltuk Yıkama, Perde Yıkama, Yatak Yıkama, Yorgan Yıkama, Lostra (Ayakkabı Temizleme), Çanta Temizleme, Valiz Temizleme….

Dezenfeksiyon Hizmeti

Ev Dezenfekte

Yaşadığımız dönemde, hepimiz kendimize ve sevdiklerimize güvenli bir ortam sağlamanın ne kadar önemli olduğunu anlıyoruz. Virüs, bakteri ve mikroplar, temiz görünen bir evde bile çocuklar, yaşlılar, evcil hayvanların bulunduğu güvenli alanlara girebilir.

Pro-Hijyen Ev Dezenfekte hizmetiyle tam eğitimli, korumalı uzman ekibimiz; virüs ve bakterileri ortadan kaldırmak, tekrar oluşmalarını yavaşlatmak için yerden tavana, evinizin tüm yüzeylerine dezenfektan uygular. Dry Center'ın başarısı kanıtlanmış ev dezenfekte hizmeti sizin için var!

İşyeri Dezenfekte

Müşterileriniz ve çalışanlarınız, kendilerini güvende ve sağlıklı hissetmeleri için sizden en iyisini beklerler. Bu yüzden; işletmenizin, Covid-19 salgını sırasında kapılarını açmadan önce ve açtıktan sonra gerekli önlemleri alması, önemli bir sağlık, güvenlik ve aynı zamanda bir itibar konusudur.

İşyeri Dezenfekte hizmetimizde sadece Ofis Dezenfekte yer almaz: AVM, mağaza, market, restoran, cafe, okul, kreş, banka, otel, spor salonu, kuaför, sinema ve tiyatro salonları, iş yeri dezenfekte etmekte uzman olduğumuz firmalar ve sektörler arasındadır. Şirket araçları dahil Araç Dezenfekte için linki tıklayabilirsiniz.

Tam Bir Koruma: Dry Center Pro-Hijyen Dezenfeksiyon Hizmeti

 • Nano Gümüş İyon Teknolojisi:
  Hijyene ulaşmada zirveyi temsil eden ürünlerimiz Sağlık Bakanlığı, kullanılan gümüş Avrupa Birliği Kimya Ajansı (ECHA) onaylıdır. Çevre ve sağlık dostudur, alerjenler içermez.
 • İşinin Ehli Uzman Ekip:
  Bütün hizmetleri; koruyucu giysiler ile donatılmış, güvenlik ve hijyen prosedürleri konularında tam eğitimli uzman bir teknik ekip ile vermekteyiz.
 • Bir Yer Değil, Her Yer:
  Virüs ve bakterileri dakikalar içinde öldürecek olan dezenfektan, sisleme uygulamasıyla püskürtülür ve her yer, mikroorganizmalara karşı etkili bir tabaka ile kaplanmış olur.
 • Kanıtlanabilir Hijyen:
  Evinizin veya işletmenizin temiz ve hijyen olduğunu bilmek, gönül rahatlığıyla yaşamanızı ve çalışmanızı sağlar. Dry Center, 3M cihazlar ile ölçümler yaparak sonuçları raporlar.
 • Hijyen Sertifikası:
  Dry Center'ın Pro-Hijyen dezenfeksiyon hizmeti sonunda işletmeler için düzenlediği özel sertifika, müşteri ve çalışanlarınıza sağlık ve güvenliği sağlamak için adımlar attığınızı gösterecektir.
Özelleştirilmiş Bakım Planı

Özelleştirilmiş Bakım Planı

Bir defalık hizmet vermekten de mutluluk duyarız, ancak ev ve iş yerinizdeki virüs ve bakterilerden korunmayı sağlamak için düzenli olarak planlanmış bir Pro-Hijyen hizmet planı öneriyoruz. Evinizin büyüklüğü, işletmenizin ölçeği ne olursa olsun, sizin talep ve ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilmiş bir dezenfekte hizmeti planlayabiliriz.

Sigorta Güvencesi

Sigorta Güvencesi

Yaşam alanlarınıza bizi kabul ettiğiniz için teşekkür ederiz. Kazalara karşı eşyalarınızın sigorta kapsamında olduğunu bilmenizi isteriz. İçiniz rahat olsun!

Ücretsiz Danışmanlık İçin Hemen İletişime Geçin!