İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları Politikamız

Dry Center'ın işletme ilkeleri arasında; hızlı servis servis, kaliteli temizlik, dünya standartlarında hizmet ve Müşteri Mutluluğu en önemli yeri tutar.

Dry Center, Türkiye'nin dört bir yanındaki kuru temizleme mağazalarında bu ilkeleri başarıyla gerçekleştirebilmek için seçilmiş elemanlara en iyi, en kapsamlı eğitimi vermektedir. Gelişime açık eğitim programlarıyla Dry Center, çalışanları için mesleki bir okul konumundadır. Aldıkları eğitim desteğini, kişisel yetenek ve performanslarıyla birleştirebilenlereyse Dry Center'ın yükselme kapıları sonuna kadar açıktır.

Dry Center, günümüzde yapılan en büyük yatırımın, çağın gereğine uygun eğitime ve insana olduğunun bilincindedir.

Geliştirme Sürecinin Önemi

Dry Center gelişen teknolojiyi ve Uluslararası Profesyonel Kuru Temizlemeciler Derneği IFI'nin yayınlarını takip ederek sistemini ve çalışma standartlarını sürekli arttırma çabasındadır. Teknolojik gelişmelerin ve güncel kuru temizleme bilgilerinin gerisinde kalan kuru temizleme işletmelerin ayakta kalabilme şansları giderek azalmaktadır.

Kuru temizleme ustası olarak çalışanların teknolojik yeniliklere göre bilgi ve becerilerini sürekli olarak geliştirmeleri gerekmektedir. Tekstil ürünlerinin ve kumaşların özelliklerini bilmek, kullanılan temizleme malzemelerini tanımak mesleğin başarıyla yürütülebilmesi için en temel bilgilerdir.

Toplam Kalite Yönetimi

Dry Center'ın kaliteye ve insana yaptığı yatırım devamlı iyileşmeyi, gelişmeyi sağlamaya yöneliktir. "Müşteri Odaklı" olarak tüm süreçler yeniden gözden geçirilmekte ve nasıl daha iyi, daha hızlı olunabilir diye çalışmalar yapılmaktadır. Bu anlamda, bütün çalışanların tam katılımının sağlandığı ekip çalışmasına önem verilmektedir.

Bize Ulaşın

  • Telefon: 444 4 379 (DRY)

  • Faks: 0216 428 48 70

  • Form: İletişim Formu için tıklayın.

Bizi Takip Edin!