Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Giysideki Sakız Lekesi Nasıl Çıkar?
Ana Sayfa > Leke Çıkarma > Sakız Lekesi Nasıl Çıkar? > Giysideki Sakız Lekesi Nasıl Çıkar?

Giysideki Sakız Lekesi Nasıl Çıkar ?

Giysideki Sakız Lekesi

Gelişigüzel atılan sakızlar; otobüslerin ve trenlerin koltuklarında, banklarda, oyun bahçelerinde, otoparklarda veya başkaca yerlerde yapışır ve sonra gelir bir şekilde de sizi bulur !
Böyle şanssız bir durumda, yapışan sakızlara karşı hızlı hareket etmeniz daha iyi sonuçlar almanızı sağlayacaktır.
Sakızı ne kadar çabuk çıkarırsanız, o kadar iyidir ve geriye o kadar az leke kalıntısı kalır. Giysiler üstünde uzun süre kalan sakız, kumaşta sakız lekesi oluşturabileceği gibi sakız yapışmış giysiyle birlikte yıkanan diğer çamaşırlara da bulaşabilir.

Kolaylıkla yapışan sakızı bulunduğu yüzeyden çıkarmak her zaman risk unsuru taşımaktadır, bu yüzden aşağıda verilen tavsiyeleri yalnızca emin olduğunuz kumaşlarda denemelisiniz. Geri kalan durumlarda sakız ve sakız lekesi çıkarılması için ön leke çıkarma işleminin yapıldığı profesyonel kuru temizleme hizmetini Dry Center’dan alabilirsiniz.
Ayrıca kuru temizleme işlemi sırasında kullanılan çözücü, sakız lekesi için en etkili yöntemlerden birisi olarak kabul edilir.

Giysideki Sakız Lekesi Nasıl Çıkar?

Sakız, kumaştan tamamen çıkarılamaz veya giyside sakız lekesi kalırsa Dry Center Kuru Temizleme Servisi’nden destek almanız faydalı olacaktır.


Sakız Lekesi Nasıl Çıkar Konusuyla İlgili Sayfalar

Lekeler Nasıl Çıkar?

Leke Çıkarma


  
 
 

Site HaritasıTüm hakları saklıdır. © Dry Center

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player