dry center reklam alanı

Halı Yıkama

halı yıkama

Dry Center Halı Yıkama

Halı yıkama ile yalnızca halıda oluşan kir ve kötü kokular değil, ayrıca halı elyafında yer edinmiş mikroskobik organizmalar da temizlenmiş olmaktadır. Periyodik olarak halı temizliği, halının ömrünü uzatmaktadır. Dry Center, İstanbul Halı Yıkama için adrese servis hizmeti vermektedir.

Halı

Halı

Halı, sentetik veya doğal liflerin bir alt tabana kalıcı şekilde geçmeleri suretiyle üretilen, tekstilden daha yumuşak bir zemin kaplamasıdır. Halı yüzeyi, hav olarak anılır ve doğası gereği kesimli, ilmekli veya bu ikisinin karışımı olabilir.

Yerinde Yıkama Hizmetleri

Yerinde Yıkama Hizmetleri

Duvardan duvara halıların profesyonel ekipmanlar kullanılarak yıkanması ayrı bir önem taşır.

Koltuk Yıkama

Koltuklar, daha temiz ve sağlıklı bir yaşam alanı oluşturmada önemli bir role sahiptirler.

Halı Tarihi

Halı Tarihi

Dünyada bilinen en eski halı, bir İskit Prensinin donmuş olan mezarında bulunmuştur.

Halı Tarihinde Türk Etkisi

Koltuklar, daha temiz ve sağlıklı bir yaşam alanı oluşturmada önemli bir role sahiptirler.

Halıdaki Lekeler Nasıl Çıkar?

Halıdan Leke Çıkarma

Çay ve Kahve Lekesi (%70)
Genelde çıkarılabilmesine rağmen tanen lekelerinin halı temizleme işleminden sonra kalıcı lekeler bırakabilme riski vardır. Dökülen çay, kahve genellikle sıcak olduğu için...

Evcil Hayvan Olan Evlerde Halı Bakımı

Halı Bakım Tavsiyeleri

İster yeni bir ev alıyor ister evinizi satıyor olun, halılar bu süreçte çok önemli bir yer kaplarlar.

Kedi veya köpek gibi evcil hayvanlar ne kadar iyi eğitilmiş olursa olsun, istenmeyen kazalar her an olabilir.

Halı Yıkama ve Sık Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular

Düzenli halı yıkama halının ömrünü uzatır mı?

Halılarınızın yıpranmasına neden olan şey halıya basılmasından çok, halıda kir birikmesidir. Kirli halıya basılması; kirin, halının...

Halı Kullanım Tavsiyeleri

Halı Kullanım Tavsiyeleri

Kim halıya bir bardak çay, kahve veya kola dökmemiştir ? Özellikle halının üzerine birşey döküldükten hemen sonra halının üzerinde oluşan sıvıların, kuru veya nemli bez veya kağıt havluya...

Halı Yıkama Programı

Halı Yıkama Programı

Dry Center, CarpetClean Soft Halı Yıkama Programı ile yapılan her işlemi anlık olarak takip etmektedir. Halıların teslim alınmasından yıkama işlemine ve hazır hale getirilmesine kadar bütün işlemler kayıt edilir.

Halı Yıkama Şampuanı

Halı Yıkama Şampuanı

Derinlemesine halı yıkama için mutlaka kaliteli bir halı yıkama şampuanı kullanılması gerekir. İyi bir halı şampuanı ile oluşan köpük, kirleri halıdan mıknatıs gibi çekecektir.

Kuru Temizleme Genel Tanımlar

Halı Yıkama Makinası

Halı yıkama işleminde yarı veya tam otomatik halı yıkama makinası kullanılır. Halı yıkama makinaları, halı yıkama fabrikasının ihtiyaçları göz önünde tutularak alınmalıdır.

Halı Yıkama Makinası Fiyatları

Halı Yıkama Makinası Fiyatları

Ev veya sanayi tipi makinalar satın alırken, halı yıkama makinası fiyatları en önemli kriterlerden birisidir. Paranızı boşa harcamamak için bazı konularda bilgi sahibi olmanız gerekir.

Halı Nasıl Yıkanır

Halı Nasıl Yıkanır?

Halıların nasıl yıkandığını bilirseniz halınız için en uygun halı yıkama yönteminin ne olduğuna da kolaylıkla karar verebilirsiniz. Bu sayede halılarınız, orijinal elyaf yapılarını uzun süre koruyabilecektir.

Halı Yıkama Aşamaları

Halı Yıkama Aşamaları

Halı yıkama işlemi; toz alma, yıkama, durulama, kurutma, kalite kontrol ve paketleme gibi birbirini takip eden belli aşamaların sırasıyla yapılmasını gerektirir.

Halı Yıkama Firmaları

Halı Yıkama Firmaları

Halı yıkama firması seçerken dikkat edilmesi gereken konularla ilgili bilgi sahibi olmanız halı yıkama firmaları arasından en doğru tercihi yapmanızı sağlayacaktır.

Kuru Temizleme Araştırmaları

Halı Yıkama Fabrikaları

Halı yıkama fabrikaları, halıları temizlemek üzere kurulan yıkama fabrikalarıdır. Başta İstanbul, Ankara ve İzmir'de sayıları sürekli artmasına rağmen birçok halı yıkama fabrikası, standartlarda halı yıkayamamaktadır.

Bize Ulaşın

  • Telefon: 444 4 379 DRY

  • Faks: 0216 428 48 70

  • Form: İletişim Formu için tıklayın.

Bizi Takip Edin!